Generalinis direktorius
 
 
 
 
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 2048121
Šiandien apsilankė: 2650
Dabar naršo: 45
Klausimai-atsakymai
2015-03-16
Laba diena,

noriu paklausti, kodel kreipusis i migracijos valdyba suteikti ir isduoti leidima gyventi EB isduotame leidime nera iraso EB? Kodel vieni zmones gauna su irasu EB, o kiti ne? Prasau paaiskinkite kodel ir kaip turetu vykti dokumento keitimas?

aciu

Atsakymas

Pažymėtina, kad leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje užsieniečiui išduodamas Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ 53 straipsnio 1 dalyje nustatytais pagrindais. Tačiau leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje su įrašu „ilgalaikis gyventojas – EB“ gali būti išduotas tik Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ 53 straipsnio 1 dalies 8 punkte nurodytu pagrindu (jei užsienietis yra pragyvenęs Lietuvos Respublikoje be pertraukos pastaruosius 5 metus ir turėjo leidimą laikinai gyventi).

Pažymėtina, kad įrašas „ilgalaikis gyventojas – EB“ įrašomas, kai užsienietis pateikia Migracijos departamentui prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos prašymą išduoti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje, arba kai užsienietis keičia šį leidimą. Jeigu užsienietis atitinka aukščiau išvardytas sąlygas, tačiau jo leidime nėra įrašo „ilgalaikis gyventojas – EB“, jis gali kreiptis į Migracijos departamentą su prašymu šį leidimą pakeisti.

Būtume dėkingi jei informuotumėte, ar siunčiama informacija padėjo Jums rūpimu klausimu. Taip pat raginame pranešti, jei klausimo sprendimo metu susidurtumėte su kitais klausimais, susijusiais su Europos Sąjungos teisės taikymu.

Atgal
Apie departamentą
Istorija